  • STPS80H100 DIODE SCHOTTKY 100V / 80A
Manufacturer Part #:STPS80H100CY Product Category:Diodes, Rectifiers – Arrays Manufacturer:STMicroelectronics Description:Diode Dual Common Cathode 40 A Through Hole – 65 C TO-247-MAX STPS80H100C 0.94 V at 80 A Package:TO-247-3