  • BZX55C5V6 DIODE ZENER 5V6 400mW
Diode zéner 5.60V BZX55C. Boîtier: DO-35. Tension de zéner: 5V6. Puissance: 0.4W
Zeners
Zeners
  • 1N944B Diodes Zener OTC Temperature Compensated Zeners 11.7V