  • FST30100 SCHOTTKY 1000V 30A MICROSEMI
Schottky
Schottky
  • BAT46 DIODE SCHOTKY 100V 150mA
  • SB360/4 DIODE SCHOTTKY 60V 3A
  • BAT42 DIODE DE SIGANL SCHOTTKY 30V 200mA