  • LM150-20B12 12V 12.5A Mornsun SMPS
Product Overview LM150-20B12 12V 12.5A Mornsun SMPS Features of LM150-20B12 12V 12.5A Mornsun SMPS Input voltage range: 85-264VAC; 120-373VDC Inrush current (max.): Cold start, 60A at 230VAC Output voltage adjustable range: 10.2 ~ 13.8V Efficiency at 230VAC: 86% Max. capacitive load: 10000µF Input current (max.): 2A at 230VAC Short circuit protection: Hiccup, continuous, self-recovery Over-current protection: 110%-150% Io, self-recovery Withstand voltage: 300VAC Working temperature: -30 – 70°C Connection: Terminal block Click here to Download Datasheet Click here for more info SKU: LM150-20B12 12V 12.5A Mornsun SMPS Category: POWER SUPPLY
Power Supply
Power Supply
  • AIFEN 3005 Adjustable DC Power Supply 5A 30V 150W
  • UBON 100W Flash Charger with Type-C cable