  • LM350-12B05 5V 60A Mornsun SMPS
LM350-12B05 5V 60A Mornsun SMPS Power 350W Voltage: 5V DC Current: 60A Input voltage range: 176 – 264VAC or 240 – 370VDC Accepts AC or DC input (dual-use of same terminal) Ultra low standby power consumption <0.75W @230VAC Operating ambient temperature range: -30℃ to 70℃ LED indicator for power on Operating up to 5000m altitude Output short circuit, over-current, over-voltage, over-temperature protection Built-in DC fan Click here to Download Datasheet Click here to buy other types of SMPS: Click here for more info SKU: LM350-12B05 5V 60A Mornsun SPMS Category: POWER SUPPLY Tag: LM350-12B05 5V 60A Mornsun SPMS
Power Supply
Power Supply
  • SUGON 3005PM Digital Power Supply 30V / 5A